Anders Muusmann
Co-founder og CEO
anders@nabogo.com
+45 71792244
Kontakt: kommunikation og presse

Ida Blinkenberg Lidell

+45 20 46 27 87 / ida@nabogo.com

Kontakt: trafikselskaber

Anine Kamp

+45 60 70 40 34 / anine@nabogo.com

Kasper Dam Mikkelsen

Kasper Dam Mikkelsen
Co-founder og CTO
kasper@nabogo.com
+45 30242929
Kontakt: landsbysamarbejde

Marianne Pedersen

+45 40 28 76 34 / marianne@nabogo.com

Kontakt: mødesteder og lanceringer

Endrit Kola

+45 31 73 16 71 / endrit@nabogo.com

Mangler du et mødested tæt på dig?

Al samkørsel med NaboGO koordineres via lokale mødesteder. På den måde er der ingen tvivl om, hvor du kan blive samlet op.
Præcis ligesom med en bus. Det gør det også nemt for dig, der skal ha’ en med.

Mangler du et mødested tæt på din bopæl eller arbejdsplads? Så kan du skrive til os her >

Vi samarbejder med kommuner, virksomheder og borgere for at sikre, at samkørsel bliver en integreret del af danskernes hverdag.
I de kommuner, hvor vi har indgået en aftale, bliver der udbredt et fintmasket net af mødesteder tilpasset virksomhederne og borgernes behov.

Vi opfordrer borgere i alle kommuner til at fortælle os, hvor de gerne vil have et mødested.
I fællesskab gør vi samkørsel til en del af hverdagen i hele Danmark.

Download NABOGO

i App Store eller Google Play