Anders Muusmann
Co-founder og CEO
anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper Dam Mikkelsen

Kasper Dam Mikkelsen
Co-founder og CTO
kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida Blinkenberg Lidell
Kampagnechef
ida@nabogo.com
+45 20462787

Anine Kamp
Forandringsagent, Region Nordjylland
anine@nabogo.com
+45 60704034

Marianne Pedersen
Forandringsagent, Region Syddanmark
marianne@nabogo.com
+45 40287634

Bitten Jakobsen
Forandringsagent, Region Syddanmark
bitten@nabogo.com
+45 27856044

Simone Baadsgaard
Forandringsagent, Sjælland
simone@nabogo.com
+45 60198709

Endrit Kola
Forandringsagent, tværgående
endrit@nabogo.com
+45 31731671

Mangler du et mødested tæt på dig?

Al samkørsel med NaboGO koordineres via lokale mødesteder. På den måde er der ingen tvivl om, hvor du kan blive samlet op.
Præcis ligesom med en bus. Det gør det også nemt for dig, der skal ha’ en med.

Mangler du et mødested tæt på din bopæl eller arbejdsplads? Så kan du skrive til os her >

Vi samarbejder med kommuner, virksomheder og borgere for at sikre, at samkørsel bliver en integreret del af danskernes hverdag.
I de kommuner, hvor vi har indgået en aftale, bliver der udbredt et fintmasket net af mødesteder tilpasset virksomhederne og borgernes behov.

Vi opfordrer borgere i alle kommuner til at fortælle os, hvor de gerne vil have et mødested.
I fællesskab gør vi samkørsel til en del af hverdagen i hele Danmark.

Download NABOGO

i App Store eller Google Play