Anders Muusmann
Co-founder och CEO
anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper Dam Mikkelsen

Kasper Dam Mikkelsen
Co-founder och CTO
kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida Blinkenberg Lidell
Kampanjchef
ida@nabogo.com
+45 20462787

Anine Kamp
Förändringsagent, Region Nordjylland (Danmark)
anine@nabogo.com
+45 60704034

Marianne Pedersen
Förändringsagent, Region Syddanmark
marianne@nabogo.com
+45 40287634

Bitten Jakobsen
Förändringsagent, Region Syddanmark (Danmark)
bitten@nabogo.com
+45 27856044

Simone Baadsgaard
Förändringsagent, Sjælland (Danmark)
simone@nabogo.com
+45 60198709

Endrit Kola
Förändringsagent, tvärgående
endrit@nabogo.com
+45 31731671

Saknar du en hållplats nära dig?

All samåkning med NaboGO samordnas via lokala hållplatser. På så sätt råder det inget tvivel om var du kan bli upphämtad. Det är precis som med en buss. Det gör det också lätt för dig som ska ta med någon.

Saknar du en hållplats där du bor eller arbetar? Då kan du skriva till oss här >

Vi samarbetar med kommuner, företag och invånare för att säkerställa att samåkning blir en integrerad del av danskarnas vardag. I de kommuner där vi ingått ett avtal breder ett finmaskigt nät av hållplatser som är anpassade efter företagen och invånarnas behov ut sig.

Vi uppmuntrar invånare i alla kommuner att berätta för oss var de vill ha en hållplats.
I gemenskap gör vi samåkning till en del av den danska vardagen.

HÄMTA NABOGO

i App Store eller Google Play