Over nabogo

We kopen steeds maar meer auto’s, maar we benutten ze niet ten volle. Dit veroorzaakt een heleboel verkeer op de weg, verhoogt de CO2-uitstoot en ondermijnt het openbaar vervoer. Een moderne vorm van carpoolen is de oplossing – dit komt ten goede aan het individu, de samenleving en onze planeet. In 2018 is nabogo opgericht met als enige doel om het openbaar vervoer te versterken door middel van carpoolen, vooral op die plekken waar momenteel geen goede verbindingen zijn.

De nabogo-app is gebaseerd op de behoeften van onze gebruikers en met onze campagnes brengen we veranderingen in het gedrag in de echte wereld teweeg. Samen met openbaarvervoersbedrijven en gemeenten creëren we een nieuwe markt voor carpoolen in het dagelijks leven.

Ons kantoor in:

Bergen op Zoom

Sibeliusstraat 25
4614VB Bergen op Zoom
Nederland

Vejle

Lysholt Allé 8,
7100 Vejle
Denemarken

Kopenhagen

Siljangade 1-3
2300 Kopenhagen S
Denemarken

Aalborg

John F. Kennedys Plads 1T, 3.sal
9000 Aalborg
Denemarken

Nabogo is opgericht in Denemarken en heeft kantoren in Kopenhagen en Vejle. Nabogo is ook recent gestart in Nederland, waar ik verantwoordelijk ben voor Business Development. Als je in contact wilt komen met nabogo, dan ben je uiteraard van harte welkom.

Neem contact op met
Jeroen Kroonen

jeroen@nabogo.com
+31 6 83 42 17 02

Medewerkers

Anders Muusmann
Medeoprichter en CEO
anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper Dam Mikkelsen
Medeoprichter en Partnership Director
kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida Blinkenberg Lidell
PR-manager
ida@nabogo.com
+45 20462787

Anine Kamp
Mobiliteitsspecialist (zwangerschapsverlof)
anine@nabogo.com

Sif Rantzau Klemp - Partner succes manager

Sif Rantzau Klemp
Partner Success Manager
sif@nabogo.com
+45 81115627

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager
ks@nabogo.com
+45 21397050

Katrine Winther Erlendsson
User Retention Specialist
katrine@nabogo.com
+45 40182043

Oliver Mathiasen
Projectleider, Mobiliteit en Implementatie
oliver@nabogo.com
+45 40246130

Jeroen Kroonen
Business Developer (NL)
jeroen@nabogo.com
+31 6 83 42 17 02

Volg ons. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief