Heb je vragen over de app of heb je hulp nodig?

Als je het antwoord op je vraag niet kunt vinden in onze FAQ, kun je altijd contact opnemen met onze support.

Mail ons op: info@nabogo.com

We doen ons best om je vraag binnen 1 à 2 werkdagen te beantwoorden.

Ontmoet ons team in Nederland

Tobias van Muijden
Country Manager Benelux

tobias@nabogo.com
+31 6 47 41 33 57

Janne rond

Janne Volkers
Project Manager

janne@nabogo.com
+31 6 81 02 27 73

Jiska rond

Jiska Bommelijn
Stakeholder Engagement & Event Coordinator

jiska@nabogo.com
+31 6 24 10 04 46

Noah Brekelmans

Brand Ambassador Sportclubs

noah@nabogo.com

Kyra rond

Kyra Hurkx

Brand Ambassador

kyra@nabogo.com

Valentijn rond

Valentijn Huisman

Brand Ambassador

valentijn@nabogo.com

Onze kantoren

Breda

Smederijstraat 2
4814 DB Breda
Nederland

Vejle

Lysholt Allé 8
7100 Vejle
Denemarken

Aalborg

Vesterbro 21D, kontor 1
9000 Aalborg
Denemarken

Kopenhagen

Siljangade 1-3
2300 Kopenhagen S
Denemarken