Heb je vragen over de app of heb je hulp nodig?

Als je het antwoord op je vraag niet kunt vinden in onze FAQ, kun je altijd contact opnemen met onze support.

Mail ons op: info@nabogo.com

We doen ons best om je vraag binnen 1 à 2 werkdagen te beantwoorden.

Ontmoet ons team

Anders-800x800px-72ppi

Anders Muusmann
Medeoprichter en CEO

anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper-800x800px-72ppi

Kasper Dam Mikkelsen
Medeoprichter en Partnership Director

kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida-800x800px-72ppi

Ida Blinkenberg Lidell
Partnerships & PR

ida@nabogo.com
+45 20462787

SIF4

Sif Rantzau Klemp
Partner Success Manager

sif@nabogo.com
+45 81115627

Kasper_3

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager

ks@nabogo.com
+45 21397050

Katrine_3

Katrine Winther Erlendsson
User Retention Specialist

katrine@nabogo.com
+45 40182043

Oliver Mathiasen
Specialist – Mobiliteit en Implementatie

oliver@nabogo.com
+45 40246130

Jeroen Kroonen crop 2

Jeroen Kroonen
Business Developer (NL)

jeroen@nabogo.com
+31 683421702

Onze kantoren

Bergen op Zoom

Sibeliusstraat 25
4614VB Bergen op Zoom
Nederland

Vejle

Lysholt Allé 8
7100 Vejle
Denemarken

Aalborg

John F. Kennedys Plads 1T, 3.sal
9000 Aalborg
Denemarken

Kopenhagen

Siljangade 1-3
2300 Kopenhagen S
Denemarken