Har du spørsmål til appen, eller trenger du hjelp?

Hvis du ikke finner svaret på spørsmålet ditt blant våre vanlige spørsmål, er du alltid velkommen til å ta kontakt:

support@nabogo.com

Vi vil forsøke å besvare henvendelsen din i løpet av 1–2 hverdager.

Møt teamet vårt

Anders-800x800px-72ppi

Anders Muusmann
Medgründer & CEO

anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper-800x800px-72ppi

Kasper Dam Mikkelsen
Medgründer & Partnerskapsdirektør

kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida-800x800px-72ppi

Ida Blinkenberg Lidell
Partnerskap & PR

ida@nabogo.com
+45 20462787

SIF4

Sif Rantzau Klemp
Partner Success Manager

sif@nabogo.com
+45 81115627

Kasper_3

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager

ks@nabogo.com
+45 21397050

Katrine_3

Katrine Winther Erlendsson
User Retention Specialist

katrine@nabogo.com
+45 40182043

Oliver Mathiasen
Spesialist – Mobilitet & Implementering

oliver@nabogo.com
+45 40246130

Jeroen Kroonen crop 2

Jeroen Kroonen
Business Developer (NL)

jeroen@nabogo.com
+31 683421702

Våre kontorer

Vejle

Lysholt Allé 8
7100 Vejle
Danmark

Aalborg

John F. Kennedys Plads 1T, 3.sal
9000 Aalborg
Danmark

København

Siljangade 1-3
2300 København S
Danmark

Bergen op Zoom

Sibeliusstraat 25
4614VB Bergen op Zoom
Nederland