Har du frågor om appen eller behöver du hjälp?

Om du inte kan hitta svaret på dina frågor i vår FAQ får du gärna kontakta vår support: support@nabogo.com.

Vi gör alltid vårt yttersta för att svara på ditt meddelande inom 1-2 vardagar.

Möt vårt team

Anders-800x800px-72ppi

Anders Muusmann
Medgrundare & VD

anders@nabogo.com
+45 71792244

Kasper-800x800px-72ppi

Kasper Dam Mikkelsen
Medgrundare & Partnership Director

kasper@nabogo.com
+45 30242929

Ida-800x800px-72ppi

Ida Blinkenberg Lidell
Partnerskap & PR

ida@nabogo.com
+45 20462787

Kasper_3

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager

ks@nabogo.com
+45 21397050

Katrine_3

Katrine Winther Erlendsson
UX Designer

katrine@nabogo.com
+45 40182043

Oliver Mathiasen
Country Manager Danmark

oliver@nabogo.com
+45 40246130

Jessie Holm_cropped

Jessie Holm
Digital Campaign Manager

jessie@nabogo.com
+45 23812616

Janne Volkers_cropped_1

Janne Volkers
Project Manager NL

janne@nabogo.com
+31 6 81 02 27 73

Mask group-min

Tobias van Muijden
Country Manager Benelux

tobias@nabogo.com
+31 6 47 41 33 57

Mask group (1)-min

Kirubel Hailu
Country Manager Norge

hailu@nabogo.com
+47 41359097

emil_profile.png

Emil Klindt Sørensen
Lead Application Developer

emil@nabogo.com

Våra kontor

Vejle

Lysholt Allé 8
7100 Vejle
Danmark

Aalborg

Vesterbro 21D, kontor 1
9000 Aalborg
Danmark

Köpenhamn

Siljangade 1-3
2300 Köpenhamn S
Danmark

Breda

Smederijstraat 2
4814 DB Breda
Nederländerna