Har du spørgsmål til appen eller brug for hjælp?

Kan du ikke finde svaret i vores FAQ,
er du altid velkommen til at kontakte os på:
support@nabogo.com

I tilfælde af en hastesag, ring venligst til +45 40 18 20 43.
Telefonen besvares hverdage kl. 9 – 17.

Mød vores team

Anders

Anders Muusmann
Co-founder & CEO

anders@nabogo.com
71792244

Kasper-800x800px-72ppi

Kasper Dam Mikkelsen
Co-founder & Partnerskabsdirektør

kasper@nabogo.com
30242929

Ida-800x800px-72ppi

Ida Blinkenberg Lidell
Partnerskaber & PR

ida@nabogo.com
20462787

sif4

Sif Rantzau Klemp
Partner Succes Ansvarlig (barsel)

sif@nabogo.com

kasper

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager

ks@nabogo.com
21397050

katrine

Katrine Winther Erlendsson
User Retention Specialist

katrine@nabogo.com
40182043

Oliver Mathiasen
Specialist – Mobilitet & Implementering

oliver@nabogo.com
40246130

jessie

Jessie Holm
Projektleder

jessie@nabogo.com
42200444

janne

Janne Volkers
Projektleder – Partnerskaber & Rekruttering NL

janne@nabogo.com
+31 6 81 02 27 73

Vores kontorer

Vejle

Lysholt Allé 8
DK-7100 Vejle

Aalborg

John F. Kennedys Plads 1T, 3.sal
DK-9000 Aalborg

København

Siljangade 1-3
DK-2300 København S

Breda

Ceresstraat 1, 107
4811 CA Breda
Holland