Har du spørgsmål til appen eller brug for hjælp?

Kan du ikke finde svaret i vores FAQ,
er du altid velkommen til at kontakte os på:
support@nabogo.com

Du er også velkommen til at ringe til +45 40 18 20 43.
Telefonen besvares hverdage kl. 9 – 17.

Mød vores team

Anders

Anders Muusmann
Co-founder & CEO

anders@nabogo.com
71792244

Kasper-800x800px-72ppi

Kasper Dam Mikkelsen
Co-founder & Partnerskabsdirektør

kasper@nabogo.com
30242929

Ida-800x800px-72ppi

Ida Blinkenberg Lidell
Partnerskaber & PR

ida@nabogo.com
20462787

kasper

Kasper Boytang Sørensen
Product Manager

ks@nabogo.com
21397050

katrine

Katrine Winther Erlendsson
UX Researcher

katrine@nabogo.com
40182043

Oliver Mathiasen
Country Manager Danmark

oliver@nabogo.com
40246130

Mask group (2)

Jessie Holm
Digital Campaign Manager

jessie@nabogo.com
23812616

janne

Janne Volkers
Projektleder NL

janne@nabogo.com
+31 6 81 02 27 73

Mask group-min

Tobias van Muijden
Country Manager Benelux

tobias@nabogo.com
+31 6 47 41 33 57

Mask group (1)-min

Kirubel Hailu
Country Manager Norge

hailu@nabogo.com
+47 41359097

emil_profile.png

Emil Klindt Sørensen
Lead Application Developer

emil@nabogo.com

heidi

Heidi Jacobsen
Event Manager, Danmark

heidi@nabogo.com

Vores kontorer

Vejle

Lysholt Allé 8
DK-7100 Vejle

Aalborg

Algade 44
DK-9000 Aalborg

København

Siljangade 1-3
DK-2300 København S

Breda

Smederijstraat 2
4814 DB Breda
Holland

Nabogos nyhedsbrev